Mikroregion
 
 

Mikroregion »

 

Zlatá pětka »

 
 

Slovníček

Za plnění soutěžních úkolů získávají týmy body. Spolu s úkoly se zveřejňuje i způsob hodnocení a přidělování bodů. Tým plní úkoly sám. Může při tom používat informace získané z internetu ale jen takové, které sám vyhledá. Pomoc rodičů, nečlenů týmu nebo patrona není přípustná. Body získané ve finále soutěže. Tým s nejvyšším počtem finálových bodů se stává vítězem celé soutěže.
V některých kolech soutěže se setkáte s požadavkem odeslat soubor (svůj úkol) ve formátu PDF. Jak na to... Název týmu je na Vaší fantazii. Názvy nemusí být spisovné ale nesmí být neslušné nebo hrubé. Patronem týmu je jeho třídní učitel nebo učitel, kterého si tým vybere (učitel oslovený týmem s tím musí souhlasit). Patron není členem týmu, ale může týmu pomáhat v komunikaci s organizátorem soutěže.
Tým se registruje prostřednictvím elektronického formuláře uvedeného na webových stránkách soutěže. Registraci provádí jakýkoli člen týmu nebo patron. Soutěž má nulté kolo, pět soutěžních kol, a finálové kolo. V soutěži mezi sebou soutěží týmy, ne jednotliví účastníci. Tým je složen z minimálně 3 a maximálně 5 účastníků z jedné třídy.
Účastník soutěže
Účastníci soutěže mohou být výhradně žáci 5. tříd škol na území Mikroregionu Hrádecko - Chrastavsko, účastníci tvoří týmy.
Úkoly
Registrované týmy plní soutěžní úkoly. Za plnění soutěžních úkolů získávají týmy body. Úkoly mohou mít formu otázek, hádanek nebo plnění jiných zadání.
 
         
 
© 2003-2021 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
 
             
připravuji vyhledávání...